Shfaqje
8 produkt
 
CELLTONE 2PCS
Kremi i fytyres Celltone i cili rigjeneron dhe rinovon lekuren. Me teper
5.350,00 LEK Dergoje ne karroce
ELLEZZA
Eliminon dhe ul rrudhat, shenjat, plasaritjet, te carat, damkat nga lekura juaj. Me teper
5.200,00 LEK Dergoje ne karroce
Shporta juaj eshte e boshatisur
Fitoni dhurata me blerjet tuaja
Duke bere blerjet tuaja nga dyqni yne elektronik do te fitoni dhurata ne baze te vleres se porosise suaj.

Duke shtuar nje produkt ne shport do te shikoni menjehere opsionet e dhuratave qe do te merrni.